A
DWOKAT Z POWOŁANIA

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od roku 2009 jestem członkinią Izby Adwokackiej w Białymstoku, a w 2012 r. po pozytywnie zdanym egzaminie adwokackim wpisano mnie na listę adwokatów.

Rozpoczęcie prowadzenia własnej kancelarii adwokackiej poprzedziła  trzy i pół letnia aplikacja adwokacka, odbyta w jednej z liczących się kancelarii w Białymstoku. Okres ten dał mi solidne podstawy merytoryczne i etyczne do świadczenia usług adwokackich na najwyższym poziomie.

OFERTA

W pracy zawodowej w szczególności zajmuję się prawem karnym, cywilnym, administracyjnym oraz rodzinnym. Szczegóły dotyczące działalności Kancelarii Adwokackiej Adwokat Małgorzaty Oliferuk- Zaborskiej dostępne są w zakładce Oferta. W zakresie świadczonych przez moją kancelarię usług szczególną uwagę przywiązuję do profesjonalnej obsługi klienta, pełnej dyskrecji oraz elastyczności zarówno w podejściu do poszczególnych zagadnień prawnych jak i kosztów. Biegle posługuję się językiem angielskim.

KANCELARIA

Prowadzona przeze mnie kancelaria reprezentuje zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania i innymi instytucjami. Reprezentacja i obrona interesów zleceniodawcy może polegać m.in na:

– reprezentowaniu klienta przed wszelkimi sądami i instytucjami,

– udzielaniu porad prawnych,

– sporządzaniu wszelkiego rodzaju wniosków, pism procesowych oraz opinii,

– sporządzaniu i składaniu różnego rodzaju pozwów,

– prowadzeniu mediacji i negocjacji,

– sporządzaniu i opiniowaniu projektów umów.

Tel. 501 704 752
Email: kontakt@oliferuk-zaborska.pl

Serdecznie zapraszam do współpracy

Bardzo chętnie pomogę w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz prawa pracy.
Jestem otwarta na współpracę w prostych oraz bardzo złożonych przypadkach.